GİZLİLİK POLİTİKASI
 
    Gizlilik politikası metni kullanıcı haklarını açıklayıcı niteliktedir ve internet üzerinden elde edilen kişisel bilgilerin (isminiz, e-posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaralarınız ve kişisel verileriniz) toplanması, paylaşılması ve korunması hususunda bilgiler içermektedir.

    Sitemizdeki hizmetlerden faydalanabilmeniz (ürün ve hizmetlerimizi sizlere ulaştırmak, basın bültenleri veya bildirimler göndermek, siparişlerinizi almak ve satış antlaşması yapmak, satın aldığınız ürün veya hizmetlerinizi teslim etmek için) için kişisel bilgilerinizi saklı tutar. Söz konusu bilgileri üçüncü şahıslara hiç bir şekilde kullandırmayacağını taahhüt eder. Kişisel bilgilerinize Adafen Yapı yetkilileri ulaşabilir. Adafen Yapı çeşitli web analiz hizmetlerinden yararlanarak kişisel bilgileri açıklamadan kişisel bilgilerle elde edilen istatiksel verileri, kullanıcı tercihlerini analiz etmek, web sitesini iyileştirmek ve sitenin hizmetlerini geliştirmek için kullanabilir. Elde edilen veriler üzerindeki haklar tümüyle Adafen Yapı 'ya aittir. Adafen Yapı kişisel bilgilerinizi devlet ve kamu güvenliğini tehdit  gibi durumlarda, kanuni ve yasal sebeplerle Türkiye Cumhuriyeti resmi kurum ve kuruluşlarıyla paylaşma hakkını saklı tutar.
  
    Gelişme gösteren çalışma ve operasyon modellerinden dolayı gizlilik politikasında kısmen veya tamamen değişiklikler olabilir. Değişiklikler sitemizden  veya  e-posta ile duyurulabilir, sitemizden yararlanan kullanıcılar gizlilik politikasındaki değişiklikleri kabul ettiğini beyan eder. Adafen Yapı web sitesi üzerinden sağladığı üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik politikaları hakkında garanti vermez, gittiğiniz sitelerin gizlilik politikalarını değerlendirmelisiniz.

Gizlilik
bildirimi
Güven ve İnsana Saygı anlayışıyla yola çıkan Adafen Yapı, inşaat sektörünün saygın firmaları arasında daima ilk sıralarda olmayı hedeflemektedir. Adafen Yapı 1978'den günümüze inşaat sektöründe başarılı işlere imza atmış deneyimli bir ekip tarafından kurulmuştur. Ankara'dan başlayarak tüm Türkiye'ye yeni yapılar kazandırmayı amaçlamaktadır. Adafen Yapı, çağdaş yaşamın ihtiyaçlarını kalite ve estetikle birleştirerek, konforlu, modern YAŞAM MERKEZLERİ sunmaktadır. Yüksek Yaşam Kalitesi ilkesini benimseyen Adafen Yapı çalışmalarında sektöründeki son teknolojileri kullanmakta ve her projesinde müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını benimsemektedir. Güven ve İnsana Saygı anlayışıyla yola çıkan Adafen Yapı, inşaat sektörünün saygın firmaları arasında daima ilk sıralarda olmayı hedeflemektedir. Adafen Yapı 1978'den günümüze inşaat sektöründe başarılı işlere imza atmış deneyimli bir ekip tarafından kurulmuştur. Ankara'dan başlayarak tüm Türkiye'ye yeni yapılar kazandırmayı amaçlamaktadır. Adafen Yapı, çağdaş yaşamın ihtiyaçlarını kalite ve estetikle birleştirerek, konforlu, modern YAŞAM MERKEZLERİ sunmaktadır. Yüksek Yaşam Kalitesi ilkesini benimseyen Adafen Yapı çalışmalarında sektöründeki son teknolojileri kullanmakta ve her projesinde müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını benimsemektedir. Güven ve İnsana Saygı anlayışıyla yola çıkan Adafen Yapı, inşaat sektörünün saygın firmaları arasında daima ilk sıralarda olmayı hedeflemektedir. Adafen Yapı 1978'den günümüze inşaat sektöründe başarılı işlere imza atmış deneyimli bir ekip tarafından kurulmuştur. Ankara'dan başlayarak tüm Türkiye'ye yeni yapılar kazandırmayı amaçlamaktadır. Adafen Yapı, çağdaş yaşamın ihtiyaçlarını kalite ve estetikle birleştirerek, konforlu, modern YAŞAM MERKEZLERİ sunmaktadır. Yüksek Yaşam Kalitesi ilkesini benimseyen Adafen Yapı çalışmalarında sektöründeki son teknolojileri kullanmakta ve her projesinde müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını benimsemektedir. Güven ve İnsana Saygı anlayışıyla yola çıkan Adafen Yapı, inşaat sektörünün saygın firmaları arasında daima ilk sıralarda olmayı hedeflemektedir. Adafen Yapı 1978'den günümüze inşaat sektöründe başarılı işlere imza atmış deneyimli bir ekip tarafından kurulmuştur. Ankara'dan başlayarak tüm Türkiye'ye yeni yapılar kazandırmayı amaçlamaktadır. Adafen Yapı, çağdaş yaşamın ihtiyaçlarını kalite ve estetikle birleştirerek, konforlu, modern YAŞAM MERKEZLERİ sunmaktadır. Yüksek Yaşam Kalitesi ilkesini benimseyen Adafen Yapı çalışmalarında sektöründeki son teknolojileri kullanmakta ve her projesinde müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını benimsemektedir.

Gizlilik
bildirimi